Parsiyel Taşımacılık

Parsiyel taşımacılık, kelime anlamı olarak parça olarak taşınan yük anlamına gelmektedir. Bu da kısmen bu taşımacılık türünün neye denk geldiğini göstermektedir.

Gabari Dış Taşıma

Standarda uymayan yüklerin taşınmasına gabari dışı taşımacılık denir. Hacim, ağırlık, büyüklük olarak karayollarında normal standartlarla taşınması yasak olan yükler özel taşıma araçlarıyla taşınır.

Farma Çift Katlı Frigo

Soğuk zincir taşıma içinde özel ve spesifik hizmet İlaç taşıma sertifikalı lojistik hizmetleri ve çift kat frigo hizmetleri ile sektörde öncü lojistik hizmeti veren firmayız.

checklist icon

Karayolu Taşımacığı

Need custom logistic service? We got it covered. From overland, air, rail and sea transportation. Fast, safe and accurate shipment provided all over the globe.

globe icon

Hava Yolu Taşımacılığı

Şehirlerarası ve uluslararası transfer ihtiyaçlarınızda tercih edebileceğiniz çeşitli ulaştırma yöntemlerinden birisi de havayolu yük taşımacılığıdır.

forktruck icon

Deniz Yolu Taşımacılığı

Temelinde gemi acenteliği olan şirketimiz sayesinde, denizyolu taşımacılığında uzun yıllara dayanan, doğrudan bir deneyime sahibiz. Okyanuslar arası ticarette elde ettiğimiz tecrübemizi bu alanda verdiğimiz hizmetlere yansıtıyoruz. Okyanus ötesi taşımacılık yapan kuruluşlar ile bulunan yakın ilişkilerimiz sayesinde, birçok konuda özel çözümler üretebiliyoruz.

touch icon

Depolama Hizmetleri

Lojistik hizmetlerin entreğre olarak sunulduğu hizmetlerimizde kapıdan kapıya hizmet sistemi içinde gerek gümrüklü gerekse gümrüksüz depo ve antrepolar ile mallar kapıdan kapıya taşınmaktadır. Gereken operasyonlarda elleçleme ve paketleme hizmetleri ve barkotlama hizmetleri de verilmektedir.